ארה”ב נגד ישראל ⁦ 🧐 🇮🇱⁩⁦🇺🇲⁩ השוואת מחירים 💵 לביטוח חיים

by Apr 13, 2021

איך ישראלים בארה”ב חוסכים אלפי דולרים על הוצאות ביטוח חיים?

ביטוחים זו הוצאה מעצבנת.

גם בגלל שלא תמיד מקבלים תמורה מיידית וגם בגלל שמכלול הביטוחים שצריך בעולם המודרני הוא סיפור לא זול.

אם ברשותכם ביטוח חיים בישראל, בארה”ב – וגם אם אתם עדיין לא מכוסים בכלל, הסרטון המצורף לפוסט זה יעזור לכם להבין כמה תוכלו לחסוך על הוצאות ביטוח החיים בארה”ב לעומת הארץ וביתר הפוסט אני אתמקד בכמה חשוב שיהיה ביטוח ואיך אני משתמש בו.

אז קודם כל למה בכלל צריך ביטוח חיים?

ביטוח חיים חשוב בכדי להגן על משפחתך מפני מצוקה כלכלית. אבל יש עוד כמה סיבות נוספות שצריך לקחת בחשבון. אפרט על זה בהמשך.

בתור יועץ פיננסי, ברוב המקרים שאני מתחיל לעבוד עם לקוחות חדשים על תוכנית פיננסית והשקעות, ביטוח חיים וביטוח אובדן כושר עבודה הם שני הדברים הראשונים שאני דואג וממליץ שיהיה.

אחרי הכול, מה שוות כל התוכניות אם הלקוח שלי ומשפחתו מאבדים הכנסותיהם מפציעה, מחלה או מוות…? סביר להניח שלא יצליחו לדבוק בתוכניות ויותר מזה, ייקלעו לקשיים כלכליים שיימחקו שנים או עשורים של חסכון ויזע. ניהול סיכון חייב להיות אבן פינה לכל תוכנית פיננסית.

 

 

ביטוח החיים יספק למשפחתך ביטחון כלכלי לאחר שתעבור לעולם הבא.

אחת הסיבות העיקריות שאנשים משתמשים בביטוח חיים היא לעזור להבטיח שאהוביהם לא יתמודדו עם קשיים כלכליים לאחר הפטירה. אם אתה נשוי ויש לך ילדים אז חובה שיהיה, במיוחד אם אתה המפרנס העיקרי. אבל חוץ מהמשפחה ישנן עוד סיבות שחשוב להשתמש בביטוח חיים.

 

הנה פירוט של כמה סיבות שאני משתמש בביטוח חיים עם לקוחותיי:

 

לתחליף הכנסה ללא הכנסותיך, ייתכן שמשפחתך לא תוכל לעמוד בתשלומי המשכנתא או לכסות את עלויות הלימוד של הילדים ועתידם. פיצויי המוות יעזור בתשלום עבור ההוצאות האלו. אם אתה נשוי ויש לך ילדים אז חובה שיהיה, במיוחד אם אתה המפרנס העיקרי.

 

להורה שלא עובד (גם חשוב) – גם להורה במשרה מלאה בבית חשוב שיהיה כיסוי. הערך שהורה במשרה מלאה מספק סופר חשוב וסופר יקר. פירטנו את כל העלויות בפוסט קודם של אמא יקרה והגענו לסכום של מיליון דולר לעשר שנים

 

למשכנתא וחובות – ביטוח חיים יעזור למשפחה לכסות את המשכנתא. הדבר נכון גם לגבי תשלום עבור חשבונות וסוגים אחרים של חובות. אם אתה נפטר עם משכנתא, חובות, כרטיסי אשראי או הלוואה לרכב למשל, חוב זה לא נעלם – מישהו יצטרך לשלם עבורו.  ביטוח חיים יכול לסייע למי שנשאר בחיים בכיסוי תשלומים אלה, כך שהעלויות לא יושארו לאהוביכם.

 

למחלות והוצאות סיעודיות – חלק מחברות הביטוח כיום מציעות תוסף לפוליסה המאפשר למבוטח “להוציא” סכום כסף מסוים כמקדמה כנגד פיצויי המוות עוד בזמן החיים, באם קרה מקרה בריאותי כמו התקף לב, שבץ, סרטן, נכות ועוד מגוון בעיות אחרות. אפשרות זו יכולה לעזור למבוטח ומשפחתו להתמודד עם מצבים אלו במימון טיפולים טובים יותר ממה שביטוח הבריאות מספקת או בהחלפת הכנסה שאבדה בזמן הטיפול. חשוב לדעת אם איזה חברות לעבוד כי חלק מהחברות המציעות תוסף זה מגבילות בזמן שאחרות לא.

 

לגירושין – ביטוח חיים חשוב גם במקרה של גירושן. למשל במקרה של אם חד הורית התלויה בדמי מזונות של האקס, חשוב להבטיח הכנסה זו באם האקס נפטר. בהרבה מהמקרים מתווכי גירושין ובתי משפט במדינות שונות מחייבות את האקס התומך על קניית פוליסה ורישום האם או הילדים כמוטבים כהחלפת הכנסה עד שהילדים מגיעים לגיל מסוים.

 

לשותפים עסקיים – אם יש לך שותף שאיתו אתה חולק עסק, השקעה או כספים, אם ימות אתה תמצא את עצמך בשותפות עם אישתו שעכשיו אלמנה או אם המשפחה שלו. ייתכן שאשתו או משפחתו לא תרצה את העסק ותדרוש את חלקה. חשוב שיהיה לך ביטוח חיים על השותף, ושאתה תהיה המוטב על הפוליסה שלו במקרה שהוא מת. פוליסת שותפות תאפשר לך לקנות את החלק של השותף. אם לא תהיה מוכן למצב כזה אתה עלול למצוא את עצמך מדלל נכסים או לוקח הלוואות ענק, סוגר את העסק ואפילו נכנס לתביעות עם המשפחה של השותף. פוליסה פשוטה עם Buy/Sell Agreement תאפשר לך להמנע מסיכון כזה.

 

למכירת נכס או עסק – יצא לי לעזור לכמה לקוחות בתוכנית יציאה ומכירת נכס או עסק. אם אתם מוכרים עסק לבן אדם פרטי בתנאי תשלום הפרוסים על גבי כמה שנים, כדאי שתקנו או תדרשו שיחזיק בפוליסה שאתם המוטבים. במקרה מוות או מחלה לא צפויה של הקונה עדיין תוכלו להבטיח את מה שמגיע לכם.

 

למיסים אישיים או עיסקים – אם מעצבים פוליסה של ביטוח חיים קבוע בצורה מסוימת אפשר להשתמש בכספי הביטוח להפחתת המס האישי או העסקי. באישי יש צמיחה פתורה ממס ובעסקי אפשר לקבל הפחתות והטבות מס מצוינות. אסטרטגיות אלו חוקיות לגמרי מבחינת רשות המס הפדרלית אבל יכולות להיות מורכבות. צרו איתי קשר לגבי המצב הספציפי שלכם ואשמח לתת עוד מידע בנושא.

 

להחלפת עובד – הרבה עסקים, בייחוד קטנים, מסתמכים על עובד בודד אחד או קבוצה של כמה עובדים לרוב הכנסות העסק. אם עובד כזה נפטר באופן מפתיע העסק יכול להיות נתון לסיכון של אובדן הכנסות משמעותי ואפילו סיכון סגירה מוחלט או חלקי. במצב כזה חשוב לקנות פוליסת Key Employee המספקת לבעל העסק או החברה נזילות עד שימצא עובד מחליף.

 

לצבירת הון – למי שמבין במינוף, אפשר להשתמש בכספי הבנק לממן ביטוח מנהלים עם קרן חסכון בכדי לצבור הון יחסית מהר ובסכום משמעותי. גם כאן אסטרטגיה זו חוקית לגמרי אבל יכולה להיות מורכבות. צרו איתי קשר לגבי המצב הספציפי שלכם ואשמח לתת עוד מידע בנושא.

 

לילדים עם מגבלות – יצא לי לעבוד עם הורים לילד עם מגבלות שלא כ”כ חשבו על התקציב שיצטרכו להשאיר לאפוטרופוס הרשום בצוואה. הם ידעו שהדוד או הדודה יטפלו בילד אבל לא חשבו על הוצאות הטיפול האדירות שהדוד\ה יצטרכו לממן.

 

לתוכנית עזבון – אם אתה צופה ששוויי צוואתך תהיה מוערכת בסכום גבוהה העולה על תקרת ה ESTATE TAX אז חשוב שתהיה מוכן כי המוטבים שלך יצטרכו לשלם 40% מס על הסכום שמעבר לתקרה. נכון להיום מאי 2021 התקרה שדונלד טראמפ הציב עומדת על $11.7 מיליון אבל ממשל ביידן מתכנן להוריד אותה ל- $3.5 ממש בקרוב, כמו שהייתה בימיי אובמה. להרבה מלקוחותיי שנמצאים במצב זה אני משתמש בביטוח חיים ככלי עזר לתשלום מס זה באופן שלם או חלקי בכדי למנוע תשלום מס מיותר או דילול נכסים.

 

לתשלום הלוויה – כמובן שפוליסת ביטוח החיים שלך יכולה גם לעזור בתשלום עבור שירות הלוויות וקבורתך. זה יכול לעזור להקל על נטל ההוצאה למשפחה.

 

לקבלת מחיר ביטוח חיים אישי לגיל שלך:

השאירו פרטים ועברו למחשבון – בלי לדבר עם נציג


 

לגבי הסרטון שהכנתי – הקישורים שהשתמשתי בסרטון הם:

TLVfinancial Quoter

Israel Treasury Life Insurance

חשוב לציין כי ביטוח החיים בישראל עשוי להיראות זול יותר בהתחלה מכיוון שהוא מתחיל בפרמיות שנתיות נמוכות יותר שעולות בהדרגה במחיר מדי שנה או כל חמש שנים זוהי טקטיקת מכירה הנקראת “שנתית מתחדשת” שאינה לטובת הצרכן על פי הסטנדרטים בארה”ב העסקה נראית אטרקטיבית בזמן המחירה אבל בסופו של דבר תעלה לצרכן יותר מתחילים בפרמיה חודשית נמוכה יותר שעולה בכל שנה ובסופו של דבר תעלה * יותר * פי 2 עד 4, כפי שמוצג בסרטון.

 

מקווה שהסרט עזר. אם יש לכם שאלות או נושאים לא ברורים, תרגישו חופשיים לפנות אלינו לשיחת ייעוץ חינמית ונשמח לעזור.

ליצירת קשר לחצו כאן

 

הצטרפו לבלוג

וקבלו טיפים פיננסים ישירות למייל + ספר אלקטרוני שווה להורדה מתנה


קצת עלי

שלום! אני רותם. יועץ פיננסי בחברת השקעות אמריקאית באוסטין טקסס. במקור מפתח תקווה ובארה”ב למעלה משני עשורים. התחלתי את דרכי כיועץ פיננסי באמריקן אקספרס, עברתי לברוקרג’  ב- TD Ameritrade ו- Schwab ויצא לי גם לייעץ בכמה מהבנקים הגדולים והמוכרים בארה”ב.

כמו הרבה, הגעתי לפה עם כמה מאות דולרים בודדים והרבה רצון להגשים את החלום שכל יום מוגשם מחדש. נשוי לאשה נפלאה בשם ענת. יחד אנו מגדלים שלושה ילדים מלאי שמחה. אני ממש אוהב את מה שאני עושה שזה לעבוד עם לקוחות סופר מעניינים, וייחד עם צוות של רואה חשבון ועורך דין אנו מספקים שרות Family Officeבשנתיים האחרונות, יחד עם אשתי, התחלנו לעזור גם להרבה ישראלים פה בארה”ב לנווט את השוק האמריקאי ולהגשים את החלום האישי שלהם.

תודה שעצרתם לביקור! מקווה שקיבלתם מידע חיוני. ליצור איתי קשר, השאירו פרטים פה ואחזור בהקדם. תודה

תגובות

6 Comments

 1. דודו

  אחלה מחירים! יותר זול משלי. איך יוצרים קשר

  Reply
  • רותם נחום

   היי דודו, ענת זמינה 512-964-0844

   Reply
 2. רפאל איזראילוב

  מכיר את רותם ואשתו שנים,
  צוות מקצועי ומנצח.
  ממליץ בחום ומאחל למשרד וללקוחות בהצלחה.
  המון בריאות ואושר.

  Reply
  • רותם נחום

   תודה רבה רפאל! תודה על המילים הנדיבות. בריאות ואושר חבר יקר

   Reply
 3. Doron

  ‏יש לי פוליסה בארץ ובאמת עברתי על המספרים שנראים פה הרבה יותר טוב. אני אצור איתכם קשר להחליף אותה. תודה רבה על הסרטון

  Reply
  • רותם נחום

   מצוין נשמח לעזור
   ענת זמינה בטלפון או וואצאפ
   512-964-0844

   Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Send me replies via email

Related Posts

מיסים – 2021

מיסים – 2021

מיסים, מגבלות הפרשה פנסיונית וטווחי הכנסה לשנת 2021! בוא נדבר מיסים. אם אתם אקטיביים בנוגע לחיסכון...

read more
הצטרפו לבלוג

וקבלו טיפים פיננסים ישירות למייל + ספר אלקטרוני שווה להורדה מתנה


COMPANY

13809 Research Blvd. Suite #250 
Austin, TX 78750

Care@TLVfinancial.com

Toll-Free: 888-996-0567

Text/SMS/Whatsapp: 512-964-0844